WZMOCNIJ SWÓJ BRAND z BRAND SHOW

Uważnie słuchamy, analizujemy, kreujemy, wykorzystujemy najnowsze technologie i zaskakujące rozwiązania. W pracy łączymy swoje doświadczenie z radością tworzenia wyjątkowych projektów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Konferencje

Hotelowa sala konferencyjna pełna multimediów, scenografii, świateł, miejsc siedzących dla gości, odpowiednio dobrany catering i wygodne pokoje. A może jaskinia 20m pod ziemią, mobilny projektor i czołówki, a nocleg i racje żywnościowe we własnoręcznie zbudowanym obozie? Wszystko zależy od Państwa, my lubimy wszystko.

Wydarzenia specjalne i wizerunkowe

Klienci lub użytkownicy danego produktu cieszą się z jego posiadania, ale mimo to warto regularnie budować ich lojalność poprzez różne imprezy, na których warto, a nawet trzeba być.

Incentive travel

Skuteczne narzędzie służące do motywowania pracowników, ponadto stwarzające dogodne warunki do biznesowych rozmów z partnerami, a wszystko to połączone ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków świata.

Premiery produktów

Nowy produkt wymaga wyjątkowego pokazania go klientom i pracownikom. Oryginalna oprawa artystyczna, zaskakujący scenariusz i nowoczesne rozwiązania eventowe znacząco wpływają na budowanie silnej pozycji prezentowanego produktu od momentu pojawienia się go na rynku.

Spotkania cykliczne i motywacyjne

Nieodłączne narzędzie komunikacyjne każdej firmy. Organizuje się je dla pracowników oraz dla klientów. Oprócz części merytorycznych spotkania cykliczne rozbudowuje się o wystąpienia motywacyjne, inspirujące lub o ciekawe atrakcje integrujące, a wszystko w spójnej tematyce

Marketing doświadczeń

Namacalne pokazanie swoich produktów klientom i pracownikom. To właśnie w trakcie naszych akcji można sprawdzić jak działa konkretne urządzenie, ile waży, jak pracuje, jak leży w naszej dłoni. Znając produkt pracownicy łatwiej go sprzedadzą, a klienci szybciej go kupią.

Gale i jubileusze

Rocznica działalności firmy, to bez wątpienia dobry moment do pogłębiania relacji biznesowych z klientami. To również doskonała okazja do pochwalenia się przed nimi dotychczasowymi osiągnięciami lub najnowszymi produktami naszej firmy.

Budowa i obsługa stoisk targowych

Sprawdzone rozwiązania eventowe wdrażamy do projektowania i budowy przestrzeni wystawienniczych, dzięki czemu nasze stoiska mają niewiele wspólnego z klasycznymi zabudowami. Ponadto zajmujemy się ich obsługą, magazynowaniem, transportem oraz renowacją.

Employer branding

Zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Proponujemy szereg wyjątkowych rozwiązań, które zaskoczą, a następnie mądrze zaangażują i zaciekawią pracowników lub przeszłych pracowników. Nasze działania EB przygotowane są z myślą o aktywnościach offline oraz online.

Potrzebny przepis na projekt idealny?

Sprawdź nas